Investice do obrazů

1 položek celkem

Cena

20000002000001
120000002000001
g5
2 000 000 Kč

Originální obraz olej na plátně 50x40cm Autor : Lincoln Townley Certifikát a ověření pravosti Zdarma zajistíme rámování v muzejní kvalitě do luxusního zakázkového kovového...

Kód: 161

Proč investovat do umění a zejména do obrazů?

Umění bylo vždy úzce spjato se světovými elitami. Lidská potřeba uměleckého pohledu na náš svět vždy byla, je a bude jedním ze základů kulturní společnosti. Lidé milují umění, protože v něm nacházíme hodnoty, které jsou nám všem blízké. Je nám sympatická nekonformnost a odvaha jít neprobádanými cestami a třeba i proti trendům současného umění. Proto umění podporujeme a investujeme do něj, a nejen proto, že je to velice zajímavá a chytrá investice se zajímavými výnosy.

 

Je investice do umění výhodná? 

Na rozdíl od finančních produktů, jejichž hodnota není stabilní a dost často i klesá může klesnout na nulu a v případě derivátů padá i do záporných čísel, jsou obrazy hmatatelné a jejich cena nepodléhá takovým výkyvům jako finanční produkty, které jsou v lepším případě potištěné bankovky v horším jen čísla v počítači. Akcie jsou jen fiktivní, často nadhodnocená čísla, která periodicky rostou a zase splasknou. A když už se přece jen dočkáte výnosu, tak jen musíte zdanit. Obrazy naopak přináší majiteli každý den inspiraci,  dobrou náladu, pozitivní energii či duševní klid. Trh s uměním neustále roste a s ročním obratem přes 100 miliard liber (a to jen na primárním trhu) se řadí mezi nejzajímavější obory pro investování s ročním zhodnocením 20-100% a to už stojí za zamyšlení?....:) 

 

více na : https://www.galerie7.cz/ 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení