Investice do obrazů

1 položek celkem

Cena

19500001950001
119500001950001
g5
Tip
1 950 000 Kč

Originální obraz olej na plátně 50x40cm Autor : Lincoln Townley Certifikát a ověření pravosti Zdarma zajistíme rámování v muzejní kvalitě do luxusního zakázkového kovového...

Kód: 161

Proč investovat do umění a zejména do obrazů?

Umění bylo vždy úzce spjato se světovými elitami. Lidská potřeba uměleckého pohledu na náš svět vždy byla, je a bude jedním ze základů kulturní společnosti. Lidé milují umění, protože v něm nacházíme hodnoty, které jsou nám všem blízké. Je nám sympatická nekonformnost a odvaha jít neprobádanými cestami a třeba i proti trendům současného umění. Proto umění podporujeme a investujeme do něj, a nejen proto, že je to velice zajímavá a chytrá investice se zajímavými výnosy.

 

Je investice do umění výhodná? 

Na rozdíl od finančních produktů, jejichž hodnota není stabilní a dost často i klesá může klesnout na nulu a v případě derivátů padá i do záporných čísel, jsou obrazy hmatatelné a jejich cena nepodléhá takovým výkyvům jako finanční produkty, které jsou v lepším případě potištěné bankovky v horším jen čísla v počítači. Akcie jsou jen fiktivní, často nadhodnocená čísla, která periodicky rostou a zase splasknou. A když už se přece jen dočkáte výnosu, tak jen musíte zdanit. Obrazy naopak přináší majiteli každý den inspiraci,  dobrou náladu, pozitivní energii či duševní klid. Trh s uměním neustále roste a s ročním obratem přes 100 miliard liber (a to jen na primárním trhu) se řadí mezi nejzajímavější obory pro investování s ročním zhodnocením 20-100% a to už stojí za zamyšlení?....:) 

 

více na : https://www.galerie7.cz/ 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz